İstanbul Roadside Assistance

İstanbul Roadside Assistance

İstanbul Roadside AssistanceYardım ve kurtarma hizmetlerini yolda kalan araçlara yapan yardım birimleri araçları Istanbul roadside assistance oto kurtarıcı ve oto çekici olarak adlandırılan vinç, çekici, iş makinesi gibi araçlar ile servislere taşımaktadırlar.

Araçların servislere taşınmasında araçların daha büyük arızlar yapmaları engellenmekte ve trafiğin aksamaması da sağlanmaktadır. Yol yardım hizmeti yapan kurumlar bünyelerinde bulundurdukları forklift araçlarını ise sürücülerin hizmetinde olacak şekilde forklift kiralama ve kiralık forklift olarak ta servis etmektedirler. Yat taşıma ve tekne taşıma gibi büyük önem arz eden yardım ve kurtarma hizmetlerini de son derece güvenilir şekilde yapan yardım birimleri her türlü araç için yapılan yardım başvurularını günün hangi saati olursa olsun kısa sürede yapmaktadırlar.

Yolda kalan araçlara yardım ve kurtarma hizmetleri yapacak şirket veya kurumların bünyelerinde yardım hizmetleri ile ilgili olan her türlü ekip ve ekipmanı bulundurmaları zorunludur. 

İstanbul Roadside Assistance
İstanbul Roadside Assistance

Yardım birimlerinde Istanbul roadside assistance oto kurtarıcı ve oto çekici araçların dışında bu araçları kullanacak yeteri kadar deneyimli personel bulunması da gerekmektedir. Yol yardım hizmetleri yapan kurumların gerekli olan bölgelere forklift kiralama ve kiralık forklift araçlarını da göndermeleri yardım hizmetlerinin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacağı için çok önemlidir. Yardım hizmetleri yaparken zamanla yarışan yardım birimlerinin yat taşıma ve tekne taşıma gibi önemli işleri yapabilmeleri için de bünyelerinde yeteri kadar deneyimli personel bulundurmaları gerekmektedir.

Trafik kazası veya arıza nedeni ile yolda kalan araçların kısa sürede yolcuklarına devam etmesini sağlamak araç sürücüsüne yapılacak en büyük iyiliktir. Yardım birimleri tarafından yolda kalan araçlar Istanbul roadside assistance oto kurtarıcı veya oto çekici araçlar ile en kısa sürede yapılacakları yere veya servislere taşınmalıdır. 

Yol yardım hizmetlerinin sağlıklı olması bakımından forklift kiralama veya kiralık forklift temin edilmesi gerekiyorsa forklift araçları da kiralanmalıdır. Yardım ve kurtarma hizmetleri yapan birimlerin görev alanına giren yat taşıma ve tekne taşıma işlerine de gereken özen gösterilmeli ve yapılacak yardım ve kurtarma hizmetinin en iyi şekilde yapılması sağlanmalıdır.

Önceki Yayın
Sonraki Yayın