Tekirdağ Çekici Kurtarıcı

Tekirdağ Çekici Kurtarıcı

Tekirdağ Çekici KurtarıcıTekirdağ oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım ve oto kurtarma hedef çekici bünyesinde yapılmaktadır. Araba çekme hedef çekici kurtarıcı şirketi bölgemiz ve tüm Trakya Marmara il ve ilçelerinde aktif olarak günün her saatinde sizlere hizmet veriyoruz


Oto kurtarıcı, oto çekici, yol yardım, oto kurtarma ekibimiz ve araçlarımız taşıma kaskolu olup çalışanlarımızın her biri işini çok iyi derecede bilen ve yapandır.

Personellerimizi sürekli eğitimler ve seminerler ile takip etmekteyiz. İller arasında çoklu çekici ve filo araç transferi. Ayrıca bayiler arasında sıfır araç taşıma gerçekleştiriyoruz. 

Tekirdağ Çekici Kurtarıcı
Tekirdağ Çekici Kurtarıcı

Tekne yat taşıma ağır ticari kurtarıcı hizmetlerini yine sizlere vermekteyiz. Hedef oto çekici, kurtarıcı yol yardım oto kurtarma işletmelerinde aldığınız hizmet garantili sigortalı ve titiz disiplinlidir.

Bizler 365 gün 7/24 sizlerin ve araçlarınızın taşımasını sağlar güvenli olarak kaliteli hizmetleri sunarız.

Yılların bilgi ve deneyimi sizlerin güveni bizlerin başlıca gelişme genişleme güzel hizmet alma verme kaynağımız olup daha da ileri derece kaliteli olmayı hedefleriz. 

Oto çekici, oto kurtarıcı, yol yardım, oto kurtarma hizmetleri öncü kurumu hedef çekici güler yüzlü hizmeti size hissettirir yaşatır.

Bir önceki yazımız olan Çekici Nedir ? başlıklı makalemizde Çekici Nedir, Kurtarıcı Nedir ve oto çekici nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Yayın
Sonraki Yayın